Бурлака Олена

Особистий блог "Бурлака Олена"

Шевченківські дні Рішельєвського ліцею 2019

Січень 2019 рік.  Щаслива пора зимових свят. Учні — хто в Карпатах, хто просто відсипається після тяжких ліцейських буднів. Але робота вчителя не припиняється ні на мить. Засідання методоб’єднання вчителів філологічних дисциплін Рішельєвського ліцею. Одне з питань порядка денного — підготовка й проведення вже традиційних Шевченківських днів. Який формат обрати цього разу? Адже багато що вже було: і конкурс читців, і фестиваль шевченківських уроків, і конкурс візуалізацій поезій Кобзаря… Що далі????

А далі — флешмоб (новомодне слово, що так впевнено увійшло в лексику сучасних українців). Сам формат в цілому не новий, але для нас це був певний експеримент: участь взяли вчителі (і не лише української мови та літератури, а й математики, фізики, англійської мови), сьогоднішні учні й випускники ліцею. Декламували і поезії Тараса Григоровича, і написані й присвячені цій великій людині. Для багатьох відеофрагментів довелося монтувати окремий відеоряд, підбирати музику. Щось знімали в студії, деякі відео (не судіть суворо) — прямо в ліцеї звичайною камерою. Потім монтаж… Безсонні ночі. Результат — 21 відео. Може, хтось скаже : «Так небагато?!» 

Але головне не кількість, а те, скільки душі було вкладено в кожну з цих робіт. І тих, хто читав, і тих хто знімав, і тих , хто монтував.

Сподіваюсь, що результат цієї кропіткої роботи вас зацікавить.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *