Як підключитися до курсу «Українська література» Google Classroom

Як підключитися до  Google Classroom.

Даний матеріал, призначений для ознайомлення учнів Рішельєвського ліцею з  інструкцією підключення до  Google Classroom.

Матеріал курсу «Українська література» та «Українська мова»  ви зможете бачити після підключения.

Отже:

    1. Для підключення до глобальної системи «Google Classroom» Вам перш за все необхідно перейти на сайт google.ua та зареєструватися:Якщо ви вже зареєстровані в  Google і увійшли у свій  акаунт, ви можете пропустити цей пункт. 
    2. Далі вам буде запропоновано : або  зареєструватися, або ввести дані акаунта Google, який існує.Как подключиться к Google Classroom.Как подключиться к Google Classroom.

 3. Після процесу реєстрації або після входу у власний акаунт Goggle, у пошуковому рядку необхідно задати пошук: «google classroom» Как подключиться к Google Classroomабо перейти за посиланням Google Classroom

4  Перейшовши за посиланням вище або в пошуковій видачі Google, Вы одержите доступ до системи «Google клас».  Оскільки на даний момент ви не підписані на будь-чиї курси, Вам необхідно приєднатися до існуючого курсу , ввівши код курсу.Как подключиться к Google Classroom Как подключиться к Google Classroom5. Кожен  курс , створений в системі Google Classroom, має свій власний унікальний код. Кількість  курсів для Вас не обмежена.

6. Після вдалого введення коду ви повинні побачити запрошення на курс.Как подключиться к Google Classroom

Дотримуючись даної інструкції, ви зможете підключити й налаштувати курс  «Українська література» і «Українська мова», створений для вас.

З повагою  Бурлака О.О.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *